#1 Pieniądze


Mogą się wydawać bezosobowe i nie kreatywne, ale pieniądze są na pierwszym miejscu rekomendowanych prezentów ślubnych. Większość młodych par oszczędza pieniądze na coś dużego ? dom, samochód, umeblowanie. Pieniądze mogą bardzo pomóc urządzić im super miesiąc miodowy. Nie grzecznie jest prosić o pieniądze, ale nigdy nie jest niegrzecznie ich dawać.

#2 Drogi przedmiot poza ich zasięgiem


Często najbardziej drogie rzeczy, są najbardziej upragnione dla młodej pary, jako prezent. Dlatego, też nie sądzą, że go dostaną. Jeśli jesteś wystarczająco bogaty, możesz go sam kupić i dać, albo zorganizować zrzutkę wśród znajomych, aby marzenie młodej pary się spełniło.

#3 Luksusowy apartament w hotelu w czasie ich pierwszej nocy, jako małżeństwo


Rozpocznij ich małżeństwo od dania im nocy, którą zapamiętają przed odlotem na miesiąc miodowy. Spytaj się matki panny młodej lub jednego ze świadków, czy rezerwacja nie została jeszcze dokonana. Daj swój prezent wcześnie, aby mogli go uwzględnić w swoich planach.

#4 Prezent ślubny, który wytrzyma próbę czasu


Może to być butelka drogiej szkockiej whiskey albo świetnego francuskiego wina z dołączoną instrukcją, aby otworzyć ją w dziesiątą rocznicę, niesamowity wazon albo dzieło sztuki. Daj młodej parze prezent, na który spojrzą i z dumą powiedzą ?Nasza przyjaciółka Ania, dała nam go z okazji ślubu?. Innymi dobrymi pomysłami, może być danie ręcznie robionej kołdry lub obrusu albo antyku.

#5 Uczynić ich miesiąc miodowy niesamowitym


Jeśli byłeś w miejscu gdzie młoda para planuje spędzić swój miesiąc miodowy, użyj tej wiedzy, aby polecić im swoje ulubione restauracje lub ośrodki wczasowe. Możesz również ulepszyć ich bilet lotniczy na I klasę, dać aparat fotograficzny, aby wrócili z niesamowitymi zdjęciami. Oryginalnym pomysłem będzie dać pieniądze w przewodniku turystycznym tego miejsca.

Autorzy zdjęć:  gnerkSandeep SK, dannyboymalinga, Virginia Mosaics, strobe_flash

BRAK KOMENTARZY

Zostaw Odpowiedź: