Pamiątki z wełny dominują w siódmej rocznicy ślubu. Ciepło i wygoda wełnianego swetra nawiązuje do ciepła jakie daje szczęśliwe małżeństwo. Dawniej ludzie nie mieszkali w pobliżu centr handlowych, gdzie można było kupić wełniane ubrania. Wszystko było robione ręcznie do dziś babcie robią na drutach swetry czy szaliki. Wełna nie jest jedynym tradycyjnym prezentem na siódmą rocznicę. Wraz z rozwojem przemysłu, prezenty z miedzi i mosiądzu zyskały na popularności. Można sobie wyobrazić jak mężczyzna wraca zmęczony z fabryki i przynosi części miedziane z których składa destylator, aby jego żona mogła zrobić domowy bimber. Stare dobre czasy.

Dziś, można bez problemy znaleźć w sklepach czy w internecie pomysły na prezenty na siódmą rocznicę. Internet zrewolucjonizował zakupy i jest świetnym narzędziem dla ciężko pracujących małżeństw, które nie mają czasu wyjść na zakupy, aby kupić ciekawy prezent. Za pomocą sieci można za pomocą kilku kliknięć znaleźć i zamówić prezent.

Kilka propozycji na miedzianą rocznicę:

#1 Miedziane Kwiaty
Kwiaty to obowiązkowy podarunek na rocznicę, który trzeba dać kobiecie. Miedziane kwiaty jest to stylowa ozdoba oraz pozwala zastąpić zwykłe kwiaty. Główki kwiatów mogą być wykonane z miedzi, tworząc piękne róże.

#2 Miedziany Puchary
Miedź wzmacnia smak wina i wyrównuje taninę w czerwonym winie. Podobno eliminuje też bóle głowy. Miedziane puchary do wina dla dwojga nawiązują do rocznicy, a jeśli mają ciekawy wygląd to mogą służyć jako ozdoba.

#3 Miedziany Zegar
Dostępny w pomieszczeniach i na zewnątrz, miedziane zegary często mają wbudowany termometr i wilgotności powietrza. Taki zegar stanowi niezwykły dodatek do części domu, a nawet ściany ogrodu.

Miedziany ZegarDostępny w pomieszczeniach i na zewnątrz, miedziane zegary często mają wbudowany termometr i wilgotności powietrza. Taki zegar stanowi niezwykły dodatek do części domu, a nawet ściany ogrodu.

BRAK KOMENTARZY

Zostaw Odpowiedź: