W czasie wychowywania dzieci, robieniem kariery, i wszystkich innych chaotycznych szczegółów z życia, 14 rocznica jest jedną z tych, przy której ludzie przechodzą obojętnie. Zamiast tego planu uciec razem na weekend lub na noc. Statek dzieci się umieścić rodziców przynajmniej na jedną noc, jeśli możesz. W tym czasie w małżeństwie, jesteśmy tak zajęci i często czują pociągnął w każdym kierunku. Tak planować i odstawić sam raz dla Ciebie i Twojego małżonka. Oto kilka pomysłów na prezenty, dzięki którym Twoja rocznica będzie wyjątkowa:

#1 Kość słoniowa

Tradycyjnym materiałem na czternastą rocznicę jest kość słoniowa, ale kupuj tylko jej imitację. Nigdy nie kupuj prawdziwej kości słoniowej, gdyż wspiera to nielegalny i brutalny przemysł kłusownictwa słoni. Jeszcze lepiej, dokonać wpłaty na cele charytatywne na rzecz ratowania tych zwierząt.

#2 Biżuteria z motywem słonia

Kupując biżuterię swojej żonie, rozważ kupno np. naszyjnika z motywem słoni lub w kolorze kości słoniowej, ale jeśli Twoja żona nie lubi tego koloru, ani tego motywu, to śmiało możesz kupić coś nawet ze złota.prezent na rocznice ślubu

Nie zapomnij podarować czegoś słodkiego 🙂 http://czekoladowapaczka.pl/prezent-na-rocznice/

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe, czemu na rocznice ślubu obdarowywane są zawsze tylko kobiety? Małżeństwo wymaga dwóch stron – to nie jest jednostronna umowa.

Zostaw Odpowiedź: