Tradycyjnym materiałem na 9 rocznicę jest glina, alternatywą jest prezent skórzany lub wiklinowy. Oto kilka pomysłów na to co dać na tą rocznicę:

#1 Ceramika z romantycznym motywem

Jak uczynić ceramikę romantyczną? Do tego trzeba użyć ceramiki w kwiaty lub spersonalizowany ślubny wazon ze świeżymi kwiatami. Albo weź wiklinowy koszyk piknikowy i zaskocz swoją drugą połówkę prywatnym piknikiem w lesie. Filiżanki z odpowiednim motywem nawiązującym do rocznicy świetnie się sprawdzi.

#2 Biżuteria z ceramiki

Kobiety kochają biżuterię i niezależnie od okazji uwielbiają ją dostawać. Warto poszukać po sklepach i znaleźć upominek który, by nawiązywał do rocznicy. Do 9 rocznicy świetnie nadadzą się kolczyki lub wisiorek wykonany z ceramiki.

#3 Dzieło sztuki

Dziewiąta rocznica jest doskonałą okazją do kupna wspólnego prezentu razem do domu. Pomysły mogą zawierać ceramikę lub szklane dzieła sztuki. Koniecznie wybierz taki, który byś chciała przekazać swoim dzieciom w przyszłości.

wazon z gliny

#4 Fotel bujany

Jeśli chcesz dać prezent z wikliny, wtedy warto poszperać w Internecie lub w lokalnych sklepach z meblami, ciekawego bujanego fotelu lub stolika. Najważniejsze jest, abyście wspólnie czerpali radość z tego prezentu.

#5 Biżuteria z symbolem 9

Jeśli chcesz, aby to co podarujesz bezpośrednio nawiązywało do dziewiątej rocznicy, to możesz dać podarować kolczyki z symbolem dziewiątki.

#6 Bombonierka

Czekolada uniwersalny prezent który spodoba się każdemu. http://czekoladowapaczka.pl/prezent-na-rocznice/

BRAK KOMENTARZY

Zostaw Odpowiedź: