Lato w pełni! W jaki sposób można połączyć uroki letniego popołudnia z ćwiczeniem umysłu? Rozwiązaniem są, wszystkim bardzo dobrze znane, Scrabble. Jednak nie dajcie się zwieźć pozorom, wcale nie chodzi o tradycyjną planszówkę, ale o zupełnie nowy wymiar tej wciągającej gry.

Scrabble na świeżym powietrzu

Dla tych, którzy nie potrafią dłuższej chwili usiedzieć w jednym miejscu, polecam zapoznać się z ogrodową wersją Scrabble. Nie ma nic lepszego niż zabawa ze znajomymi na świeżym powietrzu. Ogrodowe Scrabble są bardzo proste w samodzielnym zrobieniu. Wystarczy wyciąć odpowiednio duże kwadraty z kartonu i napisać na nich literki. Istotne jest by kartoniki nie były zbyt cienkie, bo zwykłe kartki papieru odlecą, gdy tylko wiatr mocniej zawieje.

Jest to idealny pomysł na prezent dla osób, które cenią sobie samodzielnie wykonane podarunki z pomysłem. Ręcznie robione prezenty mają to do siebie, że nie tylko sprawiają radość osobie obdarowanej, ale również zapewniają sporą dawkę zabawy temu, kto taki prezent tworzy. Ciekawą alternatywą jest zebranie kilku znajomych i wspólne wycinanie kwadracików 🙂

Scrabble w ogrodzie

Scrabble – zjedz je wszystkie!

Kolejny pomysł na prezent dedykowany jest najzagorzalszym maniakom gry Scrabble. Jeżeli poświęcacie swój wolny czas pichceniu, bądź znacie genialnego cukiernika to Scrabblowy tort będzie strzałem w dziesiątkę. Taki wypiek bardzo łatwo może przeobrazić się w pasjonującą rozgrywkę. Wygrywa ten, kto zje największy kawałek! 😉

Scrabble na słodko

Bardzo często tradycyjne rozwiązanie da się przekształcić w coś zupełnie odmiennego i niezapomnianego. Wystarczy trochę czasu, chęci i ciekawy pomysł.

Absolwentka dziennikarstwa i zarządzania, ex-pośrednik nieruchomości. Zdolność do zarządzania swoim czasem i zamiłowanie do pisania to cała ja. Te dwa składniki to idealna kompozycja czyli Prezenty Blog.

2 KOMENTARZE

  1. Hmm.. a może długopis/pióro z pieczątką?
    Na polskim rynku jest to produkt stosunkowo młody, ale może wypowiecie się na ten temat..

Zostaw Odpowiedź: