Zafascynowanie orientem dotyka wielu z nas – między innymi związane jest z sushi oraz innymi potrawami pochodzącymi z Dalekiego Wschodu. Widać to także w branży gadżetów reklamowych, ponieważ zapotrzebowanie na inspirowane tą kulturą przedmioty cieszą się dużym zainteresowaniem. Jeżeli poszukujesz ciekawych propozycji w tym stylu, wtedy warto zainteresować się pałeczkami – teraz można kupić je także jako personalizowane!

Najpopularniejsze sztućce świataupominki-reklamowe

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że pałeczki są najpopularniejszym na świecie sztućcami, ponieważ każdego dnia korzystają z nich ponad dwa miliardy ludzi. Rozpowszechnione są one głównie w Azji, ale też coraz częściej stosowane są przez mieszkańców innych kontynentów, zwłaszcza wtedy, gdy chodzi o azjatycką kuchnię. Także i w Polsce działa sporo restauracji oferujących przysmaki z Dalekiego Wschodu, a wielu z nas próbuje nawet przyrządzać je w domu. W tym przypadku pałeczki, chociaż nie są obowiązkowe, to zawsze są mile widzianym dodatkiem.

Dostępne modele pałeczek

Pałeczki są produkowane w wielu różnych wariantach – najpopularniejsze to te drewniane, które stosowane są często jako jednorazowe. Również wytwarzane są one ze szlachetnych gatunków drewna, na przykład z drewna hebanowego lub różanego, ze stali szlachetnej czy nawet ze srebra. Dodatkowo także pałeczki mogą być personalizowane, aby w ten sposób nadać im unikatowy wygląd – można wygrawerować na nich swoje inicjały, chińskie znaki lub inne napisy i obrazki. Takie pałeczki będą również wyjątkowym pomysłem w podarunku.

Pałeczki w biznesie

Wybierają je nie tylko wielbiciele azjatyckiej kuchni, ale również przedsiębiorstwa jako upominki reklamowe dla swoich klientów, kontrahentów czy pracowników. Mogą być one dołączane do produktów, mogą być nagrodą w konkursie czy też prezentem jako wyraz podziękowania i szacunku. Wtedy, gdy chodzi o promocje w orientalnym stylu, na pewno będą interesującą propozycją i przypadną do gustu tym osobom, które uwielbiają kuchnię Dalekiego Wschodu i są nim zafascynowane. Również mogą być świetnym wyborem do restauracji specjalizujących się właśnie w azjatyckich specjałach – te z personalizacją mogą być kapitalnym pomysłem na budowanie swojego wizerunku w oczach klientów.

Gdzie kupić pałeczki jako gadżety reklamowe?

Pałeczki jako upominki reklamowe można zakupić w firmie Orient Deco, która specjalizuje się w sprzedaży artykułów orientalnych, między innymi zestawów do sushi. Również oferuje swoim klientom pełną gamę pałeczek – drewnianych, stalowych, srebrnych i świadczy usługi ich personalizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy pod adresem: http://www.orientdeco.pl/paleczki-jako-upominki-reklamowe,pages,17.php.

Zatem pałeczki do sushi to świetny pomysł na gadżet reklamowy – na pewno sprawdzi się w ramach wszelkiego rodzaju promocji w tym stylu oraz jako oryginalny prezent na najróżniejsze okazje, a ponadto z personalizacją będzie on na pewno miał jeszcze większą wartość. Warto wobec tego wziąć pod uwagę pałeczki – na pewno zostaną zauważone i docenione.

1 KOMENTARZ

  1. Chyba sobie sama kupię na prezent 🙂 Wpyadałoby się w końcu nauczyć jeść pałeczkami.

Zostaw Odpowiedź: