Można myśleć, że ósma rocznica nie jest niczym szczególnym, ponieważ nie jest już 5 lub 10 rocznica, ale jest to magiczna rocznica.
Numer osiem uznaje się za szczególnie pomyślny w kulturze chińskiej, ponieważ brzmi podobnie do słowa “rozwijać” lub “bogactwa”.  Liczba osiem jest podobna do symbolu nieskończoności, który warto łączyć z małżeństwem.

#1 Ciekawy element dekoracyjny ze spiżu

Tradycyjnym materiałem na ósmą rocznicę jest brąz. Przy tej okazji warto zakupić coś wam obu spodoba. Jeśli brąz nie pasuje wam, to warto zwrócić uwagę na ozdobne wyroby ze spiżu to kolejny ciekawy element dekoracji, ponieważ  ceramika pasuje do każdego stylu. Jeśli twoja żona lub mąż ma w sobie cząstkę artysty, należy rozważyć znalezienie miejscowej szkoły ceramiki i ich wykupieniem lekcji.

#2 Biżuteria z symbolem nieskończoności.

Jest to motyw nawiązujący do 8 rocznicy. Biżuteria z symbolem nieskończoności, przypominająca ósemkę to doskonale pasujący motyw na tą rocznice.naszyjnik z symbolem nieskończoności

#3 Biżuteria z motywem spiżu

Jeśli chciałby dać żonie biżuterię, ale nie możesz znaleźć odpowiedniej z brązu, które do niej pasują, można również rozważyć miedź lub stopu miedzi i cyny. Jeśli chcesz odejść od tradycyjnego materiału z brązu w ogóle, wtedy warto zastanowić się nad kamieniami szlachetnymi, które posiadają kolor podobny do brązu np. bursztyn, kwarc dymny, żółty szafir czy tygrysie oko. Biżuterie z kwarcu dymnego świetnie pasującą do tej rocznicy znajdziesz tutaj.

#4 Ozdoba z motywem ósemki

Romantyczne statuetki drewna w kształcie cyfry 8, to również dobry prezent na tą rocznicę. Inne ozdoby nawiązujące do nieskończoności lub 8 też będą odpowiednie. Ogromnym plusem drewna jest to, że kolorystycznie jest podobne do spiżu.

Rzeźba w kształcie 8, nieskończoności

BRAK KOMENTARZY

Zostaw Odpowiedź: