Kryształ jest podstawowym materiałem na 15 rocznicę wraz z jego nowoczesnym odpowiednikiem szkłem. Daje to sporą liczbę możliwości na ciekawy prezent. Kryształ i szkło mogą się wydawać chłodnymi materiałami jeżeli chodzi o tak ciepłą okazję jakim jest rocznica, jednak ten “chłód” jest zrekompensowany  elegancją.

#1 Zegarek

Dla mężczyzn odpowiednim prezentem będzie zegarek, motyw kryształu jest tu dość wyraźnie zauważalny. Jest to nowoczesny i stylowy podarunek.

#2 Kryształowe kwiaty

Dla kobiety musi być to koniecznie kryształowa biżuteria, jako dodatek można dać np. kryształowe kwiaty lub kryształową figurkę. Mogą być one w postaci np. kolczyków lub też zwykłej ozdoby. Jest wiele pięknych kryształowej biżuterii, jeśli jednak żadna nie przypadnie Tobie do gusty jako alternatywę można wybrać diamentowe lub też biżuterię z opalem. 


3# Zegar z kryształu

Eleganckim prezentem, który z pewnością spodoba się, będzie podarowanie kryształowego zegara z wygrawerowaną datą ślubu. Zegar symbolizuje wspólnie spędzony czas, a kryształ oczywiście kryształową rocznicę.

Jeśli nie masz pomysły zawsze możesz podarować szczególny prezent z czekolady na rocznicę.

1 KOMENTARZ

Zostaw Odpowiedź: