Najsłodszą ze wszystkich rocznic ślubu jest szósta rocznica zwana Cukrową. Ochota na słodkości jest niezależna od pory roku. Oto kilka propozycji na szóstą rocznicę ślubu:

#1 Tort

Słodkości kojarzą nam się z przyjemnościami, zwłaszcza niepowtarzalny smak czekolady. Mija Wasza szósta rocznica i czemu nie przypomnieć sobie smaku weselnego tostu? Wykwintny deser przywoła wiele cennych wspomnień.

#2 Słodka niespodzianka

W tonie bardziej romantycznym, a zarazem wykwintnym będzie stolik ze słodkościami. Najróżniejsze czekolady i ciasteczka, dla każdego co innego. Smak słodkości kojarzy nam się ze szczęśliwymi wspomnieniami i niezapomnianymi chwilami, więc dlaczego nie poddać się temu błogiemu uczuciu?

#3 Słodki alkohol

Jeżeli nie przepadasz za słodkościami, jest jeszcze słodki alkohol. Wybór jest ogromny od kremu jajecznego, nalewek, po wódki śliwkowe. W sam raz na spędzenie słodkiego, rocznicowego wieczoru.

#4 Słodkie arcydzieło

Niesamowitym słodkim prezentem jest pudełko czekoladek z Waszymi osobistymi zdjęciami. Na cukrową rocznice, słodycze mogą być dodatkiem, więc taki wyjątkowy prezent będzie w sam raz na zwieńczenie rocznicowego dnia.

#5 Słodka bombonierka

Prezent na 6 cukrową rocznicę. Nie można w takim dniu zapomnieć o czekoladowym prezencie na rocznicę.

BRAK KOMENTARZY

Zostaw Odpowiedź: