Święta Bożego Narodzenia są ekscytującym momentem w życiu każdego z nas, szczególnie jeśli pojawia się nowy członek rodziny. Dawanie prezentu najmłodszemu z rodziny jest proste i sprawia wiele radości. Oto kilka propozycji na ciekawe prezent dla pierwszoroczniaka na gwiazdkę.

Świąteczne ozdoby
Niema lepszego momentu w życiu na zapoczątkowanie świątecznej kolekcji ozdób, jak pierwsze święta malucha. Ozdoby mogą być zrobione własnoręcznie lub kupione w sklepie. Będzie to wspaniały prezent, który będzie towarzyszył życiu dziecko, a kiedy dorośnie i wprowadzi się do nowego domu to wciąż ta ozdoba będzie mu towarzyszyć. Jest to piękna tradycja, którą z pewnością docenią rodzice.

Książeczki z historyjkami
Nigdy nie jest za wcześnie, aby wprowadzić dziecko w przyjemność z czytania. W sklepach można znaleźć szeroki wybór książeczek na najmłodszych. Świetnym wyborem będą takie z dużą ilością obrazków albo z materiału, które można wyprać w razie, gdy się pobrudzą. Książka jest nie tylko świetnym prezentem na święta, który być może zapoczątkuje pasję czytania u dziecka.

CD z muzyką dla dzieci
Niemowlęta uwielbiają muzykę i zakup specjalnej płyty z muzyką dla malucha z pewnością będzie zabawiać na długi godziny. Płyta CD jak książka, rośnie wraz z dzieckiem, więc Twój prezent będzie wykorzystywany i będzie przypominać mu o świętach kiedy go dostał. Jak tylko dziecko opanuje mowę, to z pewnością zacznie starać się śpiewać te piosenki, które były częścią jego wczesnego dzieciństwa.

Pluszaki
Żadne dziecko nigdy nie będzie narzekać na to, że ma zbyt dużo pluszaków, z którymi mogłoby się bawić. Można je przytulać i nosić wszędzie ze sobą, nawet przez tych najmłodszych.

Edukacyjne zabawki
Jakiekolwiek edukacyjne zabawki dostosowane do wieku szkraba, zawsze będą mile widziane. Poszukaj zabawek które pomogą rozwinąć dziecku utrzymanie równowagi, zwiększy spostrzegawczość i przede wszystkim czy zabawa nimi będzie sprawiać mu przyjemność.

Najmłodszym dzieciom, szczególnie niemowlakom jest łatwo kupić kupić prezent, gdyż w sklepach z zabawkami zawsze jest pełno dzieci dla tego wieku. Znalezienie doskonałego prezentu, który przyniesie dziecku uśmiech na twarzy z pomocą tego poradnika powinien okazać się łatwością.

BRAK KOMENTARZY

Zostaw Odpowiedź: