Rodzice, którzy już wykorzystali dla ochrony swoich pociech metodę zażywania witaminy B1 Forte, zastrzyki z adrenaliny, uważają na to by ubrania swoich dzieci nie przyciągały kolorem osy i by ubrania było odpowiednio długie, nadal czują strach, że za mało ochraniają swoje szkraby. Mam dla Was niespodziankę, która trochę Was odciąży.

Ta oto pułapka na osy, to idealny przedmiot do ochraniania dzieci. Jest bardzo prosta i naturalna. W środku ceramicznego pojemnika umieszczona została mieszanka cukru i octu. Pułapka tak przyciągnie uwagę os, że nawet nikt nie domyśli się kiedy owad wleciał do mieszkania. Dziura w pułapce ma lejkowaty kształt i działa jak pułapka na ryby. Gdy osa raz dostanie się do środka, nie będzie mogła się już wydostać. Ten prezent jest idealny do domu jak i do ogródka. Jest nieduży, więc łatwo można go ze sobą zabierać.

Ta pułapkę na osy można znaleźć tutaj.

A czy Wy zakupilibyście swoich pociechą taki prezent?

Absolwentka dziennikarstwa i zarządzania, ex-pośrednik nieruchomości. Zdolność do zarządzania swoim czasem i zamiłowanie do pisania to cała ja. Te dwa składniki to idealna kompozycja czyli Prezenty Blog.

BRAK KOMENTARZY

Zostaw Odpowiedź: