Jeśli masz w swoim życiu kilku ważnych mężczyzn, to z pewnością warto dać im doskonały prezent. Ta lista z pewnością Tobie pomoże. Podczas wybierania prezentu dla swojego ojca, brata czy chłopaka, warto wziąć pod uwagę jego osobowość. Dla przykładu, jeśli Twój tata kocha grać w weekendy w golfa, to kup mu coś powiązanego z golfem. Weźmiesz pod uwagę zainteresowania drugiej osoby kupując jej prezent, a nigdy źle nie wybierzesz.

Gadżety

Mężczyźni uwielbiają dostawać elektroniczne gadżety. Nowa komórka, aparat, nawigacja GPS są popularnymi prezentami. Czy Twój ojciec używa tej samej komórki już 5 lat? Przemyśl danie mu nowej dotykowej komórki. Posiadają one masę funkcji, które ułatwiają zakupy i pozwalają na przelewy online. Taki pomysł jest doskonały dla osoby, która często podróżuje.

Doświadczanie niezwykłych chwil

Mężczyźni uwielbiają dostać prezenty, które pozwalają na przeżywanie niezwykłych chwil . Na przykład, jeśli Twój brat lub chłopak lubi oglądać mecz piłki nożnej w każdą sobotę, rozważ kupienie mu biletów na ten mecz. Albo też sfinansować mężowi wymarzony skok na spadochronie lub bungee.

Coś osobistego

Podarować można wiele prezentów, ale tylko przez spersonalizowanie ich dajemy przedmiotom część/kawałek siebie. Możesz dać swojemu mężczyźnie, który kocha cygara, pudełko do przechowywania cygar z wygrawerowanymi inicjałami. Jeśli znajdziesz podarunek który nie zachwyca wystarczająco, dodaj do niego inicjały lub wyszyj imię.

Pamiątka sportowa

Kochający sport facet cieszy się z pamiątek sportowych, które może dodać do swojej kolekcji. Na przykład, można dać wujkowi lub ojcu koszulkę z jego ulubioną drużyną piłkarską. Podarować kubek, piłkę lub koszulkę podpisany przez jego ulubionego piłkarza, czy też drużynę. Takich rzeczy można łatwo znaleźć na aukcjach internetowych,  gdzie takich gadżetów jest pełno, więc jest w czym wybierać.

Prezent, który rozpieszcza

Kobiety nie są jedyne, które lubią być rozpieszczane. Mężczyźni uwielbiają dostawać przedmioty, które pozwalają im poczuć trochę luksusu. Niektóre popularne podarunki to zestawy do golenia, szlafroki, kapcie czy piżamy. Czasem wydaje się, że rzeczy codziennego użytku nie nadają się na upominek, ale to przecież je używamy najczęściej. I w ten sposób przypominają o osobie , która je sprezentowała. A co rozpieszcza najbardziej? Oczywiście czekolada Prezent dla Faceta z Czekolady, czyli czekoladki belgijskie z 80% prawdziwych ziaren czekolady.

Autorzy zdjęć: Marsup, Lazybonecafe, lvpitbear

BRAK KOMENTARZY

Zostaw Odpowiedź: