Wybranie dobrego prezentu dla księdza może być bardziej kłopotliwe niż dla przyjaciela czy członka rodziny. Kluczem do sukcesu jest choć trochę znać osobowość solenizanta. Rozważ kupno podarunku, który będzie użyteczny.

odtwarzacz mp3Większość ludzi by się z pewnością ucieszyła, gdyby dostała iPoda, księdzu może ten prezent się nie spodobać, gdyż może być w tyle za nowinkami technologicznymi. Jeśli jednak zdecydujemy się na zakup odtwarzacza mp3, warto dołączyć tego jakąś płytę z muzyką. Dobrze by było, jakbyś wiedział jaki typ muzyki lubi słuchać ksiądz. Jeśli nie masz pojęcia, to najzwyczajniej kup jakąś muzykę katolicką.

Dobrym pomysłem na prezent dla księdza z pewnością będzie gitara klasyczna. Jest to niezwykły prezent, który każdemu się spodoba, bo w końcu kto nie kocha muzyki? Gitara pozwoli księdzu na śpiewanie pieśni religijny podczas pielgrzymek i rekolekcji.

Jeśli jednak nasz solenizant, nie posiada talentu muzycznego, wtedy można mu podarować niezwykłą książkę o Watykanie. Opisuje ona sekrety i tajemnice tego niezwykłego państwa, będącego skarbcem całej ludzkości. W książce znajdziemy niepublikowane nigdzie dotąd zdjęcia Papieża Jana Pawła II. Znajduje się w niej również cała historia Watykanu, nawet ta współczesna. W książce opisane są uroczystości i życie codziennie w Watykanie. Całość jest napisana w niezwykle ciekawy sposób, dzięki czemu zainteresuje nie tylko duchowną osobę. Z pewnością jest to wspaniały prezent dla kapłana.

Prezent dla księdza

A może ktoś z was już czytał tą książkę?

BRAK KOMENTARZY

Zostaw Odpowiedź: