Dziesiąta rocznica ślubu to ważne wydarzenie nie tylko w związku, ale i życiu. Cyna jest tradycyjnym materiałem na 10 rocznicę ślubu. Upominki na 10 rocznicę powinny nawiązywać do cyny. Oto kilka pomysłów:

#1 Ramka

Romantycznym pomysłem będzie danie wiersza miłosnego lub ulubionego zdjęcia oprawionego w ramkę z cyny. Największą przyjemność sprawi własna twórczość i inwencja, dlatego warto napisać coś od serca albo poświęcić trochę czasu i znaleźć odpowiednie zdjęcie i je oprawić.

#2 Dekoracja

Dla nowoczesnego prezentu trzeba skorzystać z aluminium. Z tego materiału jest wykonana masa dekoracji domowych, takich jak na przykład oprawione lustro, które doda elegancji do pokoju.

#3 Aluminiowy gadżet

Ten pomysł dotyczy tylko mężczyzn, gdyż oni uwielbiają te elektroniczne zabawki. Można dać coś nowoczesnego np. iPoda czy laptopa z aluminiową obudową lub też na przykład co praktycznego jak scyzoryk ze stali nierdzewnej czy zestaw narzędzi, w końcu mężczyźni uwielbiają majsterkować. W scyzoryku typu skarabeusz znajdziesz pięć przydatnych narzędzi, które po złożeniu są takie małe, że mieszczą się na dłoni, a po złożeniu scyzoryk wygląda jak zwykły brelok na klucze. Ten pomysł znajdziesz tutaj.

 

#4 Biżuteria

Jeśli chcesz dać biżuterię to rozważ diamentową biżuterię oprawioną cyną, lub też wisiorek w kolorze cyny nie koniecznie musi być on z cyny, byle by nawiązywał do tego materiału. Biżuteria jest ważnym podarunkiem dla oznakowania tak szczególnego jubileuszu, takich jak 10 rocznica, ponieważ będzie przypominać o Tobie za każdym razem gdy obdarowana osoba na nią spojrzy.

#5 Słodka czekolada

Czekolada doskonały dodatek do słodkiej 10tej rocznicy. http://czekoladowapaczka.pl/prezent-na-rocznice/

BRAK KOMENTARZY

Zostaw Odpowiedź: