Jedwab i len jest tradycyjnym materiałem na dwunastą rocznicę. Jest to rocznica w której możesz zaskoczyć swoją drugą połówkę niezwykłym dowodem wdzięczności z tego ekskluzywnego materiału jakim jest jedwab. Oto kilka propozycji, aby upominek na rocznicę był oryginalny:

#1 Jedwabny bukiet róż

Obowiązkowo trzeba dać swojej wybrance dwanaście róż wykonanych z jedwabiu. Jedwabne róże doskonale nawiązują do dwunastej rocznicy.

#2 Szlafrok z inicjałami

Odpowiednimi pomysłami na tą rocznicą są ubrania wykonane z jedwabiu jak np.  szlafrok, szal, koszula, sukienka czy bielizna. Niby inicjały to nic szczególnego, ale dużo znaczą. Kiedyś za punkt honoru poczytywano sobie, żeby panna młoda miała dużo takich drobiazgów, przy czym oczywiście monogramy powinna haftować osobiście. Nawiązuje to do tradycji bardzo silnie zakorzenionej w zwyczajach ślubno-weselnych.

#3 Jedwabna pościel

Praktycznymi podarunkami będzie lniana pościel, obrusy, ręczniki, poduszki i inne elementy wystroju domu. To może być dobra okazja, aby odświeżyć trochę sypialnię.

 #4 Bombonierka

Czekoladki, a najlepiej czekoladki belgijskie. Świetny dodatek do prezentu na rocznicę http://prezentyblog.pl/prezenty-na-trzynasta-rocznice-slubu/. Prezent z prawdziwą czekoladą doda jej uroku.

BRAK KOMENTARZY

Zostaw Odpowiedź: