Zazwyczaj prezenty daje się z jakiejś okazji np. na urodziny, z okazji rocznicy ślubu czy też innego wyjątkowego dnia. Takich prezentów się spodziewamy, mamy pewne oczekiwania co do nich dlatego też dużo łatwiej o rozczarowanie. Najlepszym prezentem jest ten dawany bez okazji – z zaskoczenia, bez żadnych oczekiwań i wyobrażeń. Dając komuś podarunek prosto z serca najlepiej pokazujemy mu jak ważną jest dla nas osobą.bilet do teatru prezent

 

Wszystkie prezenty mogą zostać takim właśnie podarunkiem bez okazji począwszy od kwiatka kupionego na rynku w drodze do domu skończywszy na drogich perfumach. Myślę jednak, że najlepszym prezentem jest nasz czas, który chcemy poświęcić tej drugiej osobie. Nie chodzi mi o to, aby nagle mąż przyszedł do żony i powiedział „Kochanie, w prezencie ode mnie masz godzinę mojego czasu”. Mam raczej na myśli bardziej subtelny sposób podzielenia się sobą i swoim czasem.

W zależności od tego co osoba, która chcemy obdarować bez okazji lubi możemy wybierać w całym wachlarzu ofert. Może to być bilet do kina czy do teatru, wspólne wyjście na romantyczną kolację do jakiejś ciekawej restauracji, wycieczka do Zoo czy Aquaparku, karnet na zabiegi SPA czy nawet wieczorek filmowy zorganizowany we własnym domu. Wszystkie te rozrywki sprawią, że niewielkim kosztem i wysiłkiem sprawimy radość nie tylko bliskiej nam osobie, ale i sobie samemu.

Oczywiście postarajmy się, aby nasz prezent odrobinę odbiegał od codzienności. Jeśli codziennie przygotowujemy obiad dla bliskich nawet smaczniejszy, lepiej dopracowany posiłek nie będzie zaskoczeniem i niestety może pozostać niedoceniony. W takiej sytuacji zdecydujmy się na rozrywkę poza naszymi czterema kątami. Z kolei jeśli zazwyczaj wieczorami wspólnie z bliską nam osobą oglądamy film to wieczorek filmowy również będzie średnio trafiony. W tym wypadku dla odmiany wybierzmy się do teatru lub też do innego ciekawego miejsca, które sprawi, że ten czas wspólnie spędzony pozostanie na długo w pamięci.

tulipan_morado

Jeśli chcemy sprawić przyjemność bliskiej nam osobie, a niestety z powodów finansowych nie możemy sobie pozwolić na większy wydatek kupmy jej np. kwiatek (dla kobiety) lub lubioną słodycz (dla mężczyzny)- ładnie zapakujmy, poświęćmy odrobinę czasu na pokazanie jak bardzo nam zależy. Zabierzmy na spacer i obdarujmy tę drugą osobę nawet skromnym prezentem danym w wyjątkowej scenerii, w jakimś specjalnym dla nas miejscu.

3 KOMENTARZE

  1. Pośród Ziół wolno więc odkryć te, jakie w imponujący tryb wpływają na metabolizm, poprawiają przemianę materii, dlatego też uważane są za niezmiernie potrzebne w ciągu aplikowania wszelkiego typu diet odchudzających, najlepiej zaopatrzonym punktem sprzedaży jest Leki z natury. Naturalnie jest także ciąg innych ziół jak na przykład te, jakie są używane w lecznictwie i w aromaterapii.

  2. I to jest właśnie najważniejsze 🙂 Nie chodzi o to, aby prezenty były kosztowne – ważne, żeby było to coś innego niż na każdy dzień. Fajnie, że zwrócono na to uwagę w końcu 😉 No i sama kwestia zapakowania <3

  3. Mogę Wam pochwalić się, jakim prezentem zachwyciłam moją przyjaciółkę. Zaprojektowałam i kupiłam fartuch z nadrukiem była wniebowzięta! A i koszty do przełknięcia 😉

Zostaw Odpowiedź: