13 rocznica ślubu to czas świętowania i pamięci, jest to kamień milowy w małżeństwie. Tradycyjnymi prezentami na trzynastą rocznicę są podarunki koronkowe i z tkaniny. Tkane materiały sugerują powiązane doświadczenia małżeństwa, które wzmacniają i tworzą małżeństwo. Przypominają również jak dwa pojedyncze życia, kiedyś odrębne, urosły do jednego lepszego i mocniejszego bytu.

#1 Koronkowe kolczyki

Innymi pomysłem na koronkowy pordarunek, może być dekoracyjny obrus, fantazyjna bluzka, sukienka lub zasłona. Ozdoba wykonana z artystycznego szkła z motywem koronkowy również będzie odpowiednia. Niezwykle oryginalnym prezentem będzie biżuteria koronkowa np. koronkowe kolczyki. Nawiązują doskonale do tej rocznicy, a do tego zachwycają precyzją i starannością wykonania, tak jak jest to we wszystkich koronkowych tkaninach.

#2 Wycieczka do Wenecji, Brukseli lub Paryża

Te miasta są szczególnie słynne z wytwarzania koronek, jest to świetny sposób, aby spędzić po raz drugi miodowy miesiąc i dać prezent związany z trzynastą rocznicą.

#3 Biżuteria z malachitu lub kamienia księżycowego

Kamieniami związanymi z 13 latami małżeństwa jest cytryn, malachit i kamień księżycowy. Biżuteria jest zawsze mile widziana, niezależnie od okazji. Cytryn, z barwy żółto-pomarańczowe, jest to piękny i atrakcyjny kamień. Malachit jest wyrazisty kamień z jasnymi i ciemnymi zespołami zieleni. Kamień księżycowy wydaje się nieść mistyczny element, z perłowymi odbicia światła,  zmieniając kolory.

#4 Koronkowy tort

Każdy kocha słodycze, a tort ozdobiony koronkowymi wzorami jest czymś czemu trudno się oprzeć. Będzie doskonałym dodatkiem oraz pomysłowym sposobem na uczczenie trzynastej rocznicy.

Nie zapomnij o podarowaniu czegoś słodkiego na rocznicę 😉 http://czekoladowapaczka.pl/prezent-na-rocznice/

Absolwentka dziennikarstwa i zarządzania, ex-pośrednik nieruchomości. Zdolność do zarządzania swoim czasem i zamiłowanie do pisania to cała ja. Te dwa składniki to idealna kompozycja czyli Prezenty Blog.

1 KOMENTARZ

Zostaw Odpowiedź: