Przestały kojarzyć się z pierwszym dniem szkoły, albo szalonymi latami 90′. Dziś nosimy je na co dzień, niezależnie czy do spodni, czy do sukienki. Odpowiedni fason pasuje do ubrań sportowych jak i tych bardziej kobiecych. O czym mowa? O plecakach! Wielki powrót plecaków vintage, które w Internecie ochrzczone zostały jako “plecaki blogerskie” 😉

 Kwieciste plecaki vintage

Plecak w kwiaty stanowi bardzo pozytywny dodatek, który pasuje do zwiewnych sukienek i dopełnia kobiece stylizacje.

Okres wakacyjny mamy już niestety za sobą. Dni robią się krótsze, słońca jest coraz mniej. Tym bardziej powinnyśmy starać się otaczać przedmiotami, które wywołują uśmiech i są wspomnieniem minionego lata.

Z drugiej strony porządny plecak będzie służył przez lata, a przyda się nie tylko na piesze wycieczki i wypady nad jezioro, ale też do pracy, szkoły oraz na kawę z przyjaciółkami.

Plecaki poniżej różnią się od poprzednich materiałem, z których są wykonane. Kwieciste wzory wyszyte są w materiale, który przypomina gobelin. Niekoniecznie plecak w kwiaty musi być dodatkiem uzupełniającym dziewczęce stylizacje. Moim faworytem jest przełamanie codziennej, bardziej sportowej stylizacji kwiecistym dodatkiem.

Plecaki etniczne

Plecaki etniczne, plecaki w azteckie wzory. O jakie dokładnie chodzi? O te, które pełne są energii, kolorów i różnorodnie ułożonych deseni. Sprawdzają się przy większości okazji, a zarazem większości stylizacji. Są dziewczęce, zadziorne i bardzo oryginalne. Plecak poniżej odbiega kolorystyką od pozostałych, jednak dalej zachowuje świeżość i oryginalność. Dodatkowo liczne kieszonki pomogą Wam pochować skrzętnie wszystkie niezbędne w podróży rzeczy. Każda prawdziwa globtroterka wie, że wybierając się w podróż, trzeba zaopatrzyć się w pojemny i wygodny plecak. Przedstawione powyżej plecaki spełniają dodatkowo wiele innych funkcji – są pozytywnie zakręcone, co sprawia, że zabieramy je z sobą również na wszelkie miejskie eskapady.

2 KOMENTARZE

  1. Vintage jak najbardziej ciągle w modzie. Można powiedzieć, że te kolory nic się nie zestarzały 🙂

Zostaw Odpowiedź: