Święta mogą być stresującym okresem, szczególnie dla osób, które bardzo trzymają się ustalonego budżetu.Upominki powinny być dawane, aby okazać kochanym przez nas osobom jak nam na nich zależy. Dzisiejsze święta już nie przypominają tych świąt sprzed lat. Obecna gwiazdka zmieniła się w szalone wydawanie pieniędzy. Jednakże, przy pogarszającej się gospodarce i kryzysie finansowym, może warto spróbować stworzyć swój własny ręcznie robiony prezent, który wychodzi od serca. Otrzymanie oryginalnego prezentu ręcznie robionego jest o wiele lepszym podarunkiem niż dostanie coś ze sklepu. Wiadomo wtedy, że osoba, od której dostaliśmy ten niezwykły podarunek, włożyła w to serce i masę czasu.

Słodycze domowej roboty
Święta są pełne ciastek i cukierków, więc czemu by nie podążyć za tym trendem i nie podarować ciasteczek domowej roboty. Koszyk pełen słodkości, który został przez Ciebie zrobiony, nie tylko zostanie doceniony przez obdarowywaną osobę, ale też z pewnością jej ten prezent zaimponuje. Będzie widać, że w ten prezent została włożona masa pracy. Jeśli nie umiesz piec ciastek to poszukaj w Internecie. Nie trudno jest w nim znaleźć gotowe przepisy na ciastka, cukierki czy ciasta.

Kolaż ulubiony zdjęć
Ten prezent jest świetny dla rodziny i bliskich przyjaciół. W sklepach można znaleźć ramy specjalnie na kolaże i mogą one zmieścić od 5 do 20 zdjęć. Zbierz zdjęcia, a następnie wybierz ulubione obdarowywanej osoby. Ostatnim krokiem będzie złożyć je w jedną całość. Proste, niedrogie, a przy tym wiesz, że ten prezent zostanie doceniony, a nieschowany gdzieś do szuflady.

Spersonalizowane ręcznie zrobione kupony
Takie kupony mogą zawierać takie frazy jak ?Darmowe sprzątanie pokoju, Niezapomniany masaż czy Wyrzucenie śmieci?. Mogą być one głupie, seksowne i kreatywne. Wpisz treść zadania do Worda, dorzuć do tego jakieś zdjęcie, wydrukuj i wytnij. Szybko, łatwo i z poczuciem humoru! Ten prezent zawsze jest doceniany, świetnie też nadaje się, jako dodatek do prezentu.

Prasowanka na koszulkę
Można znaleźć w wielu sklepach papierniczych specjalny papier. Wszystko polega na tym, że wybieramy z komputera obrazek, jaki chcemy na koszulce. Wkładamy taki papier do drukarki i drukujemy dany motyw. Później wystarczy wyciąć obrazek i naprasować go na koszulkę. Gotowe! Pozwala to zmienić zwyczajne przedmioty w jedyne swojego rodzaju.

Domowej roboty film
Ci, którzy mają dzieci mogą sprawić niezwykły prezent dziadkom. Z pewnością docenią oni 20 minutowy film o ich wnukach. Z przyjemnością obejrzą film, który przypomni im jak to oni byli w ich wieku. Upewnij się, żeby na początku filmu był dopisek  “Wesołych Świąt”.

1 KOMENTARZ

  1. wystarczy trochę chęci i pomysłu by przygotować znajomym własnoręcznie zrobiony prezent 🙂 moja przyjaciółka zawsze piecze pierniczki na święta i obdarowuje nimi znajomych a ja robie aplikacje scrapbookowe w scrapbook Dilmah i tez daje w prezencie najblizszym 🙂 trzeba mieć pomysł i chęci a reszta pójdzie łatwo 🙂

Zostaw Odpowiedź: