Niedawno, bo 21 marca zaczęła się kalendarzowa wiosna. Na drzewach pojawiają się liście, a świat roślin przechodzi wówczas okres budzenia do życia. Wspaniałym prezentem na Wielkanoc, były by świeże zioła, bo każda roślina wnosi do domu oznaki wiosny.

Na zabawny i pomysłowy sposób by wnieść trochę wiosny do domu, a za razem uporządkować domowy ogródek zielny wpadł Jakob Heiberg. Zaprojektował stojak z miejscem na dwie doniczki oraz nożyczki. Dzięki możliwości rozłożenia, pojemniki mogą stać osobno lub razem, co daje wiele możliwości kompozycji roślin. Stojak jest również bardzo funkcjonalny – podcięcie ziół nożyczkami, które stoją od razu obok, zajmuje tylko chwilę, a spodki pod doniczkami zapobiegają wyciekaniu wody podczas podlewania. Ponadto komplet tworzy oryginalną i piękną całość, którą można ozdobić parapet w kuchni, lub stół podczas śniadania. W ten sposób każdy posiłek można doprawić zdrowymi, świeżymi i aromatycznymi ziołami.

Świeże zioła to dobry pomysł na prezent. Niezależnie czy miał by trafić do naszego znajomego kucharza, czy też przyjaciółki. Zawsze się przyda taki zestaw z ziołami, gdy dodatkowo oprócz smaku potraw poprawia nam nastrój i wystrój domu. A Wy, sprezentowalibyście komuś taki zestaw do ziół?

Absolwentka dziennikarstwa i zarządzania, ex-pośrednik nieruchomości. Zdolność do zarządzania swoim czasem i zamiłowanie do pisania to cała ja. Te dwa składniki to idealna kompozycja czyli Prezenty Blog.

BRAK KOMENTARZY

Zostaw Odpowiedź: