Zatrzymują i uwieczniają chwilę – zdjęcia! To źródło naszych najlepszych wspomnień z ważnych w życiu momentów. Gdy je oglądamy, to wszystko sobie przypominamy. Mogą stać się także sposobem na oryginalny i osobisty prezent. Jest wiele pomysłów na zdjęcie w prezencie.

robienie-zdjecPopularne zdjęcia

Zdjęcia są klasycznym prezentem, podarowanym z różnych okazji bliskim osobom. Mogą tradycyjnie być w jednej ramce lub w kilku połączonych. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Zdjęcie to prezent bardzo osobisty i sentymentalny.

Odpowiednim prezentem jest przygotowanie albumu z wybranymi zdjęciami lub fotoksiążki. Fotoksiążka to coraz popularniejsza forma przechowywania wspomnień. To także atrakcyjny, praktyczny i modny sposób na utrwalenie zdjęć oraz alternatywa dla tradycyjnego albumu z wklejonymi albo włożonymi zdjęciami. Zdjęcia mogą być większe oraz można je w dowolny sposób poukładać. Fotoksiążka jest ciekawym pomysłem na prezent na ślub.

Oryginalne foto

Zdjęcie może stać się oryginalnym prezentem, gdy wykorzystamy je do zrobienia obrazu na płótnie lub fotomozaiki. Do przygotowania obrazu na płótnie potrzebne jest ulubione zdjęcie, które zostanie wydrukowane na wysokiej jakości płótnie i oprawione w drewnianą ramę. Jest unikalnym prezentem oraz jednocześnie eleganckim i twórczym. Obraz na płótnie może być w różnym stylu, w zależności on naszych upodobań, np. w stylu vintage, pop art, fantasy czy retro. Pop art, inspirowany sztuką współczesną lat 50 – tych, charakteryzuje kontrastowa oraz kolorowa forma. Styl vintage jest znany z łączenia różnych epok, a retro z nawiązywania do starych klasycznych obrazów w kolorach sepii. Każdy obraz na płótnie, niezależnie od stylu, to idealny upominek na każdą okazję. Na pewno zachwyci i zaskoczy.

Natomiast fotomozaika to obraz stworzony z wielu wybranych przez nas zdjęć, minimum 50 – ciu. Z bliska nie widać wszystkich mniejszych zdjęć, tworzących główne. Efekt widoczny z daleka jest niepowtarzalny. Dlatego to doskonała pamiątka z nawet setki zdjęć, wydrukowana na wysokiej jakości płótnie i oprawiona w drewnianą ramę. Mozaika ze zdjęć to prezent dla każdego, kto ceni sentymentalne i oryginalne upominki. Poza tym na pewno nas zaskoczy!

Oryginalnym upominkiem jest także okładka gazety ze zdjęciem jubilata lub solenizanta, bo dzięki temu bliska osoba poczuje się jak gwiazda. Artykuł o wybranej osobie, doceniający jej zalety i to, co dla nas robi z wybranym zdjęciem to najlepsza forma wyrażenia wdzięczności i podziękowania. Zamiast artykułu ze zdjęciem możemy zdecydować się na plakat filmowy, a więc zdjęcie pojawi się na jakimś znanym plakacie, specjalnie zaprojektowanym.

Wybierając prezent dla bliskiej osoby, warto zdecydować się na unikalny. Nawet tradycyjne zdjęcia mogą być trafionym upominkiem, gdy wybierzemy niestandardową formę. Także taka może sprawić przyjemność. Dlatego warto znaleźć sklep, który specjalizuje się w prezentach unikalnych i personalizowanych, gdyż oryginalny i osobisty cieszy najbardziej. Miejscem, gdzie zamówimy prezent dla każdego i na każdą okazję jest MyGiftDna.

BRAK KOMENTARZY

Zostaw Odpowiedź: